Komendy do Dank Memer (obrazki i memy)

Każda komenda powinna być poprzedzona prefixem ustawionym dla Dank Memera. Domyślnie jest to pls, lecz administrator twojego serwera mógł ustawić inny.

Zwierzęta

W odpowiedzi na komendy z kategorii zwierzęta, Dank Memer zawsze wysyła jedno zdjęcie ze swojego obszernego zbioru zdjęć przedstawiających zwierzęta. Dank Memer regularnie poszerza swoją bazę zdjęć o nowe zdjęcia pobrane z Reddita, dlatego nawet, gdy będziesz pisać tę samą komendę wiele razy, Memer wciąż będzie zaskakiwał Cię nowymi zdjęciami.

animals - losowe zdjęcie przedstawiające zwierzę, uzyskane z jednego z wielu subredditów o zwierzętach

aww - śmieszne zdjęcia ze zwierzętami

ducc - zdjęcie kaczki

ferret - zdjęcie fretki

foxxy - zdjęcie lisa

goosey - zdjęcie gęsi

hootyboi - zdjęcie sowy

hoppyboi - zdjęcie królika

kitty - zdjęcie kota

lizzyboi - zdjęcie jaszczurki

pupper - zdjęcie pieska

redpanda - zdjęcie pandy rudej

Obrazki

Większość komend z tej kategorii zwraca gify, memy lub komiksy z dołożonym w odpowiednie miejsce awatarem z Discorda. Gdy zostaną wysłane bez żadnego parametru, na obrazku znajdzie się twój awatar. Natomiast gdy do komendy dopiszesz wzmiankę o kimś, to jego awatar będzie wkomponowany w zwrócony przez bota obrazek.

affect - mem z ciężarną kobietą palącą papierosa i pijącą alkohol z dodanym podpisem This won’t affect my baby. W drugiej części mema jest przedstawione dziecko przy komputerze, a na jego monitorze jest wyświetlony twój awatar z Discorda. Pod drugim zdjęciem znajduje się podpis 12 years later.

airpods - zwraca twój awatar, otoczony po bokach słuchawkami Apple AirPods z poruszającymi się kolorowymi nutkami.

america - zwraca twój awatar z nałożoną flagą Stanów Zjednoczonych, falującą na wietrze.

armor - komiks Nic nie przebije tego pancerza z dodanym tekstem, który wpiszesz jako parametr tej komendy.

balloon - zwraca komiks z balonem, którego nic nie jest w stanie przebić. Wymaga dwóch tekstów rozdzielonych przecinkiem jako parametr komendy. Pierwszy tekst będzie napisany na balonie, a drugi - na strzale, która połamała się w zetknięciu z balonem. Przykład: pls balloon jestem niezniszczalny, połamałam się

bed - zwraca komiks z piętrowym łóżkiem. Na górnym poziomie leży twój awatar, który mówi, że pod łóżkiem jest potwór, najobrzydliwszy jakiego kiedykolwiek widział. Na dolnym łóżku znajduje się awatar osoby, którą wysłałeś jako parametr. Przykład użycia pls bed @Mateusz

bongocat - zwraca twój awatar przecięty w połowie. Ze szczeliny wychyla się biały, rysunkowy kot.

boo - zwraca komiks z duszkiem straszącym człowieka. Wymaga dwóch parametrów tekstowych, rozdzielonych przecinkiem. Pierwszy parametr będzie tekstem wypowiadanym przez duszka, który nie zrobił żadnego wrażenia na człowieku obok. Drugi parametr to tekst, który wystraszył człowieka występującego w komiksie. Przykład pls boo tu jesteś, straciłeś połowę followersów

brain - generuje mem z mózgiem w czterech stopniach zaawansowania. Wymaga podania czterech tekstów, rozdzielonych przecinkami, które znajdą się w polach w lewej kolumnie mema. Przykład: pls brain edukacja na uniwersytecie, kursy online, wiedza z filmików na Youtube, czerpanie wiedzy z memów

brazzers - zwraca awatar z dodanym logo Brazzers w prawym dolnym rogu. Komenda napisana bez żadnego parametru zwróci twój awatar. Przykład: pls brazzers @Mateusz zwróci awatar Mateusza

byemom - zwraca komiks składający się z czterech obrazków. Na pierwszym mama wychodzi z domu, na drugim postać z twoim awatarem biegnie do komputera. Następnie siedzi przy komputerze i wpisuje w Google tekst, który podano jako parametr komendy. Przykład: pls byemom ile kosztuje nerka?

cancer - zwraca obrazek postaci z kreskówki, która przedstawia slajd prezentacji z awatarem wskazanej osoby i podpisem Cancer (po polsku rak). Ta komenda nada się jako sposób powiedzenia komuś, że jest rakiem. Przykład pls cancer @Mateusz pokazuje, że Mateusz jest rakiem

changemymind - zdjęcie faceta siedzącego przy stoliku i zbierającego argumenty za zmianą jego poglądu na jakiś temat. Kartka przylepiona na froncie stolika ma napis, który podasz jako argument, a w ostatniej linii znajduje się napis Change my mind. Przykład pls changemymind Ziemia jest płaska ilustruje, że upierasz się przy teorii płaskiej Ziemi i oczekujesz argumentów przeciw.

cheating - przedstawia scenkę odpisywania od kolegi na sprawdzianie. Wymaga dwóch tekstów rozdzielone przecinkiem, które zostaną umieszczone na zdjęciu jako teksty wypowiadane przez przedstawione osoby. Przykład pls cheating nie odpisuj ode mnie, tylko to jedno zadanie

citation - zwraca grafikę mandatu z tytułem, treścią i podpisem na dole. Do wygenerowania grafiki potrzebne są trzy teksty rozdzielone przecinkami. Przykład pls citation mandat, przekroczenie dozwolonej szybkości, 100zł

communism - zwraca awatar wskazanej osoby z nałożoną flagą ZSRR powiewającą na wietrze. W sam raz na sposób pokazania komuś, że uważasz go za komunistę.

confusedcat - zwraca komiks składający się z dwóch zdjęć. Na pierwszym są dwie przerażone dziewczyny, z których jedna wskazuje palcem na drugie zdjęcie. Na drugim zdjęciu biały kot siedzi na krześle przy stole z obiadem. Nad zdjęciami znajdują się pola tekstowe, które należy uzupełnić. Wymaga podania dwóch tekstów rozdzielonych przecinkami. Przykład: pls confusedcat patrz co tam się dzieje, zjem wam cały obiad

corporate - zwraca komiks, w którym znajdują się twój awatar i awatar wskazanej osoby, a pod nimi podpis znajdź różnicę. W drugiej części znajduje się kobieta, która mówi są identyczne.

crab - zwraca filmik będący częścią teledysku do piosenki Crab Rave piosenki Noisestorm. Na filmik nałożone są dwa nieruchome napisy, które podałeś, rozdzielone linią. Wygenerowanie filmiku trwa dłużej niż obrazków.

cry - przedstawia komiks z dwoma kreskówkowymi zwierzętami w lesie. Pierwsze zwierzę wypowiada tekst, który powoduje, że drugie zaczyna płakać. Smutny tekst trzeba podać jako parametr komendy. Przykład pls cry twój ulubiony serial został dzisiaj wycofany z Netflixa

dab - zwraca awatar z Discorda z dołożonymi dwiema rękami ułożonymi w gest dab.

dank - zwraca awatar wskazanej osoby z nakierowanym na niego karabinem oraz dwoma drgającymi klaksonami w sprayu.

deepfry - zwraca awatar wskazanej osoby ze zwiększonym kontrastem, nałożonym szumem oraz kilkoma emoji.

delete zwraca ilustrację okna dialogowego w stylu Windowsa z pytaniem, czy chcesz bezpowrotnie usunąć tego śmiecia. Obok znajduje się awatar wskazanej osoby.

disability - zaraca mem, który pokazuje, że nie wszyscy niepełnosprawni poruszają się na wózku. Niektórzy wyglądają tak, jak wskazana osoba (tu pokazuje się awatar osoby, którą wybierzesz).

doglemon - zwraca zdjęcie agresywnego labradora, który patrzy w stronę człowieka trzymającego w ręce połówkę cytryny. Na psie i cytrynie są umieszczone napisy podane jako parametry rozdzielone przecinkiem. Przykład pls doglemon pies, połówka cytryny

door - zwraca komiks, na którym postać otwiera drzwi kopnięciem, zastanawia się, po czym wychodzi. Postać ma nałożony na twarz awatar wskazanej osoby.

egg - zdjęcie kaczki znoszącej jajko. W miejscu jajka znajduje się awatar wskazanej osoby.

excuseme - zwraca ilustrację postaci z gry Fallout z dodanym nad nią tekstem, który trzeba podać obok komendy jako parametr.

expanddong - zwraca ilustrację twojej wiadomości, która wygląda tak, jakby poszczególne jej litery były wycięte z gazet.

facts - zwraca komiks, w którym postać z kreskówki przynosi książkę Fakty, otwiera ją i pokazuje stronę z tekstem, który wpisałeś jako parametr. W sam raz do pokazania, że jesteś pewien, że to, co mówisz, jest faktem. Przykład: pls facts Ziemia ma kształt zbliżony do kuli

failure - zwraca komiks, którego akcja dzieje się w szkolnej sali. Nauczyciel mówi, że dzisiaj lekcja o porażkach. Następnie wszyscy uczniowie odwracają się do tyłu i patrzą na osobę z nałożonym awatarem osoby, którą wskażesz. Komiks sugeruje, że wskazana przez ciebie osoba jest porażką.

fakenews - zwraca rysunek telewizora, na którym wyświetlony jest awatar wskazanej przez ciebie osoby. Pod nim znajduje się napis Wyłącz fake newsy.

fedora - zwraca awatar wskazanej osoby z nałożonym czarnym kapeluszem i żółtym podpisem Tips Fedora.

floor - zwraca komiks z facetem chodzącym po ścianach. Komiks składa się z dwóch obrazków, postać ma awatar osoby, która wysłała komendę. Nad komiksem znajduje się napis podany jako parametr komendy.

fuck - zwraca komiks, w którym mężczyzna w stylu nerda uderza kobietę z łokcia. Na postaci są nałożone napisy, wysłane razem z komendą, rozdzielone przecinkiem. pls fuck mężczyzna, kobieta.

garfield - obrazek kota Garfielda, który trzyma w przednich łapach karton z wydrukowanym awatarem wskazanej osoby. Obok znajduje się ten sam awatar z nałożonym znakiem zakazu. Nad ilustracją znajduje się tekst podany jako drugi parametr. Przykład: pls garfield @Mateusz oto twój kot.

gay - zwraca awatar wskazanej osoby z nałożoną na całą powierzchnię półprzezroczystą tęczową flagą. W sam raz, by uczcić czerwiec, czyli miesiąc dumy.

goggles - komiks, w którym mężczyzna w laboratorium mówi, by ubrać gogle ochronne. Następnie wskazuje kijkiem na awatar osoby, którą podałeś jako parametr. Na ostatnim obrazku, kartka z awatarem wybucha.

hitler - zwraca kadr z filmu animowanego, na którym kobieta przy stole prowadzi program newsowy w telewizji. Po jej lewej stronie znajduje się awatar wybranej osoby z podpisem: Worse than Hitler

humansgood - zwraca komiks, w którym Posejdon rozmawia z syreną. Radzi on jej, by trzymała się od ludzi z daleka, bo robią złe rzeczy. Ona przekonuje go, że czasem są dobrzy, a jako przykład dobrego uczynku podaje tekst, który wpisano jako parametr komendy.

inator - komiks, w którym znudzony naukowiec wypowiada słowo podane jako parametr. Następnie dodaje na koniec tego słowa inator i od razu staje się weselszy.

invert - zwraca awatar wskazanej osobie w negatywie. Negatyw to odwrócenie kolorów.

ipad - zdjęcie, które przedstawia starszego człowieka, rysującego na iPadzie awatar wskazanej osoby. W jednej ręce trzyma iPada, a w drugiej rysik Apple Pen.

jail - pokazuje awatar wybranej osoby za kratkami. Awatar dodatkowo jest przerobiony na odcienie szarości.

justpretending - grafika przedstawiająca pole po bitwie w czasach Imperium Rzymskiego. Jeden Rzymianin mówi do drugiego - jak się dowiedzieć, czy wszyscy są martwi, czy tylko udają. Drugi odpowiada tekst, który został podany jako pierwszy parametr. Następnie ci ludzie, którzy tylko udają, odpowiadają na ten tekst. Wymaga podania dwóch tekstów, rozdzielonych przecinkiem.

kimborder - zdjęcie przedstawia rozmowę Kim Dzong Una z Donaldem Trumpem, podczas której Kim wskazuje na awatar osoby podanej jako parametr komendy.

knowyourlocation - screenshot z wyszukiwania w Google podanego tekstu. Następnie pokazuje się drugi tekst z podpisem Zna twoją lokalizację. Przykład: pls knowyourlocation ile kosztuje nerka?, policja

kowalski - grafika pingwina Kowalskiego z serialu Pingwiny z Madagaskaru, na której pingwin wskazuje na kartkę z tekstem podanym jako parametr komendy.

laid - zdjęcie, na którym mężczyzna pokazuje kartkę z tekstem People who get laid i strzałką wskazującą na zbiór pusty. Obok w kółku jest awatar wskazanej osoby.

letmein - wideo o długości dwóch sekund, na którym mężczyzna w rozczochranych włosach szarpie za ogrodzenie, krzycząc Wpuśćcie mnie. Nad wideo jest umieszczony tekst, który został podany jako parametr.

lick - kadr z reklamy płatków śniadaniowych Cini Minis. Jeden płatek liże drugiego. Na płatkach znajdują się napisy podane jako parametry rozdzielone przecinkiem. Przykład: pls lick zostaw mnie, daj jeszcze ostatni raz polizać

madethis - zwraca komiks, w którym sprzeczasz się z osobą podaną jako parametr, kto stworzył kulę z antenkami, którą postać z komiksu trzyma w ręce.

magik - zwraca zniekształcony awatar wskazanej osoby. Efekt ten jest znany jako distortion

master - ilustracja przedstawiająca osobę klękającą przed demoniczną postacią i wręczającą jej miecz. Na ilustracji są trzy napisy, które trzeba podać jako parametry rozdzielone przecinkami. Przykład: pls master daj mi go, legendarny miecz, oto twój miecz mój panie

note - rysunek, który przedstawia klasę podczas kartkówki. Jedna osoba podaje do tyłu ściągę. Osoba z tyłu odczytuje jej treść i złości się. Treść ściągi trzeba podać jako parametr. Przykład: pls note trzeba było się uczyć

nothing - postać z filmu animowanego otwiera drzwi, a za nimi jest kompletnie puste i ciemne pomieszcznie. Odpowiada: Popatrz, tam nie ma zupełnie niczego. Na drzwiach znajduje się napis, który trzeba podać jako parametr. Przykład: pls nothing przyjaciele Klaudii będzie ilustrować, że Klaudia nie ma żadnych przyjaciół.

ohno - komiks, w którym człowiek mówi Zobacz, jaki słodki pies. Pies odpowiada mu słowa podane jako parametr komendy. Na to człowiek odpowiada: Jednak to jest głupi pies. Przykład: pls ohno wal się

piccolo - rysunek, który przedstawia wysoką postać stojącą w drzwiach, a za nią jasne światło. Scena jest widziana z poziomu podłogi.

plan - komiks, w którym Gru z filmu Minionki przedstawia kolejne etapy planu. Treść planu trzeba wpisać jako trzy parametry rozdzielone przecinkami.

presentation - rysunek, który przedstawia Lisę Simpson prowadzącą prezentację przed publicznością na sali. Na ekranie jest tekst, który został podany jako parametr komendy. Przykład: pls presentation Dzisiaj zaprezentuję Wam nowy model smartfona

quote - wysyła podrobiony screenshot, na którym osoba podana jako parametr, napisała w wiadomości tekst podany jako drugi parametr. Przykład: pls quote @Mateusz dzisiaj oddam Ci pożyczony hajs

radialblur - zwraca rozmyty awatar wskazanej osoby. Na awatar jest nakładany efekt, który w programach graficznych jest znany jako rozmycie obrotowe.

rip - przedstawia grafikę nagrobka z awatarem wskazanej osoby.

roblox - przedstawia ludzika z Robloxa z nałożonym na twarz awatarem wskazanej osoby.

salty - posypywanie solą wskazanej osoby. Zwraca awatar wskazanej osoby z drgającą solniczką u góry.

satan - przedstawia grafikę szatana z trójzębem. Na twarz postaci jest nałożony awatar wskazanej osoby. W sam raz, by pokazać komuś, jak bardzo złym jest człowiekiem.

savehumanity - komiks, w którym kosmita przylatuje swoim statkiem i przynosi różową kartkę z pomysłem na ocalenie ludzkości. Następnie troje ludzi patrzy na tą kartkę mówiąc to może zadziałać. Tekst do umieszczenia na kartce trzeba podać jako parametr. Przykład: pls savehumanity przejść na odnawialne źródła energii i samochody elektryczne

screams - przedstawia scenkę w samochodzie, gdzie jedna osoba pyta Czemu nie możesz być normalny. Drugi, z awatarem wskazanej osoby, odpowiada krzykiem.

shit - komiks znany głównie z ilustrowania stwierdzenia, że LoL to gówno. Postać z komiksu wdepnęła w gówno, odwraca nogę, a na podeszwie ma tekst podany jako parametr komendy. Przykład: pls shit League of Legends

sickban - przedstawia okładkę gazety z nagłówkiem Zbanuj tego chorego gnoja oraz awatarem osoby podanej jako parametr.

slap - zwraca zdjęcie żaby z logo Dank Memera, która uderza z liścia w twój awatar, jeśli napiszesz samą komendę albo awatar osoby podanej jako parametr.

slapsroof - rysunek, na którym sprzedawca samochodów przekonuje, że to auto wiele zmieści.

sneakyfox - przedstawia zdjęcie, na którym lis rozmawia z bobrem. Wypowiadane przez nich kwestie powinny być podane jako parametry komendy rozdzielone przecinkiem. Przykład: pls sneakyfox lis, bóbr

spank - przedstawia czarno-białe zdjęcie, na którym siedzisz na krześle i klepiesz w pośladki osobę podaną jako parametr komendy.

stroke - przedstawia komiks jak rozpoznać udar mózgu. Jednym z kryteriów jest niewyraźna mowa. Jako jej przykład jest podany tekst wpisany jako parametr komendy. Przykład: pls stroke dasz dfa ka

surprised - zwraca grafikę zaskoczonego Pikachu. Nad grafiką są dwie linijki tekstu, które trzeba podać jako parametry rozdzielone przecinkiem.

sword - zdjęcie przedstawiające czarnoskórego mężczyznę, który kroi małego kotleta na talerzu za pomocą wielkiego miecza. Miecz i kotlet mają napisy podane jako parametry komendy rozdzielone przecinkiem. Przykład: pls sword miecz, kotlet.

thesearch - komiks o kosmitach, które poszukują inteligentnych form życia we Wszechświecie. Jeden wskazuje na Ziemię i pyta Może tutaj będzie. Następnie człowiek wypowiada tekst podany jako komenda i kosmici postanawiają szukać dalej. Komiks symbolizuje głupotę tekstu podanego jako parametr. Przykład pls thesearch masoni rządzą światem

trash - komiks, w którym chłopak bez okularów widzi rozmyty awatar wskazanej osoby. Po założeniu okularów widzi w tym samym miejscu wysypisko śmieci. Jest to graficzny sposób powiedzenia, że ktoś jest śmieciem.

trigger - słynny mem triggered. Zwraca trzęsący się awatar wskazanej osoby z podpisem Triggered na dole.

tweet - umożliwia wysłanie wiadomości wyglądającej jak post na Twitterze. Zwraca spreparowany screenshot z Twittera, w którym autorem jest osoba, która napisała komendę, a w treści tweeta znajduje się tekst podany jako komenda.

ugly - grafika, na której Spongebob i Patryk Rozgwiazda komentują postać z awatarem wskazanej osoby jako brzydką

unpopular - komiks, na którym nauczycielka z nałożonym na twarz awatarem wskazanej osoby, stoi przy tablicy z napisem podanym jako drugi parametr. Po tym przedstawiony jest screeenshot z gry, na którym widać snajpera, który bierze na celownik awatar wskazanej osoby. Grafika nadaje się do pokazania komuś, że nie podoba Ci się to, co on powiedział. Przykład: pls unpopular @Klaudia równania różniczkowe

violence - komiks, w którym starszy człowiek mówi do dwóch walczących dzieci: Dzieci, przemoc nigdy nie jest rozwiązaniem. Na to jedno dziecko odpowiada tekst, który został podany jako parametr komendy. Wtedy starszemu mężczyźnie, oczy zaczynają się świecić na czerwono i sam zaczyna stosować przemoc. Przykład: pls violence idź dziadu

violentsparks - zdjęcie przedstawiające strumień iskier skierowany w twarz osoby na leżaku. Iskry i osoba mają podpisy podane jako parametry po przecinku. Przykład: pls violentsparks iskry, ty

vr - komiks o człowieku w goglach wirtualnej rzeczywistości. Najpierw mówi: Ten VR jest taki realistyczny. Później widzi na ekranach napis, który został podany jako komenda i zaczyna płakać. Przykład: pls vr pikseloza.

walking - trzy zdjęcia w rzędzie, przedstawiające skradającą się kobietę w marynarce na scenie (pani polityk lub prowadząca program publicystyczny). Nad zdjęciami jest umieszczony tekst podany jako parametr.

wanted - grafika plakatu Poszukiwany w stylu dzikiego zachodu. Jako zdjęcie poszukiwanego jest umieszczony awatar wskazanej osoby.

warp - zwraca mocno zniekształcony awatar wskazanej osoby. W programach graficznych ten efekt występuje pod nazwą _ Twirl_.

whodidthis - zwraca awatar wskazanej osoby, a nad nim napis Kto to zrobił. Pod awatarem znajdują się trzy emoji płaczące ze śmiechu.

youtube - możliwość wysłania wiadomości wyglądającej jak komentarz na Youtube. Zwraca spreparowany screen z Youtube, w którym ty lub osoba podana jako parametr napisała komentarz o treści podanej jako drugi parametr. Przykład: pls youtube @Bartek fajny film